2015 Results - Division 2 west

 Pos  Venue  Points  Man & Woman of the Match
April 25th - Match 1 - 1 (full results)
 1 City of Plymouth/Erme Valley/Tavistock 194 Matt Chant 769
 2 Andover/Overton 181 Holly Mills 983
 3 Oxford City AC 174  
 4 Epsom & Ewell Harriers 145
April 25th - Match 1 - 2 (full results)
 1 Harrow 214.5 Ramone Smith 802
 2 Radley AC 165.5 Gemma Rous 873
 3 Highgate Harriers 152  
 4 Worthing 139  
April 25th - Match 1 - 3 (full results)
 1 Hillingdon AC 202 Dalton McGuigan 784
 2 Newbury 195 Rebecca Keating 891
 3 Ealing Southall & Middlesex 192.5  
 4 Barnet & Shaftesbury Barnet Harriers 114.5
April 25th - Match 1 - 4 (full results)
 1 Woking 203 Jordan Davies 886
 2 Winchester 178 Sam Morrison 775
 3 Yeovil Olympiads 171
 4 Wycombe Phoenix Harriers 164
May 30th - Match 2 - 1 (full results)
 1 City of Plymouth/Erme Valley/Tavistock 212 Jordan Dorrian 803
 2 Newbury 178 Christina Nick 835
 3 Radley AC 172  
 4 Yeovil Olympiads 171  
May 31st - Match 2 - 2 (full results)
 1 Harrow 231 Luke Roach Christie 839
 2 Woking 186 Eleanor Gatrell 900
 3 Ealing, Southall & Middlesex 170  
 4 Andover/Overton 121  
May 31st - Match 2 - 3 (full results)
 1 Wycombe Phoenix Harriers 202 Ian Parkinson 755
 2 Hillingdon AC 178 Caroline Parkinson 774
 3 Epsom & Ewell Harriers 173.5  
 4 Highgate Harriers 167.5  
May 31st - Match 2 - 4 (full results)
 1 Winchester 206.5 Tim Stephens 816
 2 Oxford City AC 180 Emma MacReady 829
 3 Worthing 162  
 4 Barnet & Shaftesbury Barnet Harriers 117.5
June 20th - Match 3 - 1 (full results)
 1 Radley AC 216 Ben Kelsey 796
 2 Woking 190 Tara Kafke 808
 3 Hillingdon AC 172  
 4 Oxford City AC 156  
June 20th - Match 3 - 2 (full results)
 1 Harrow 230 Ben Gibb 799
 2 Yeovil Olympiads 171 Marilyn Nwawulor 873
 3 Epsom & Ewell Harriers 150
 4 Barnet & Shaftesbury Barnet Harriers 132  
June 20th - Match 3 - 3 (full results)
 1 Highgate Harriers 241 Calum Upton 786
 2 Newbury 228 Grace Mee 799
 3 Winchester 144  
 4 Andover/Overton 67  
June 20th - Match 3 - 4 (full results)
 1 Ealing, Southall & Middlesex 199.5 Sam Heaward 828
 2 Wycombe Phoenix Harriers 178.5 Debbie McCaw 803
 3 City of Plymouth/Erme Valley/Tavistock 154  
 4 Worthing 146  
July 4th - Match 4 - 1 (full results)
 1 Radley AC 241 Will Swift 785
 2 Wycombe Phoenix Harriers 175 Kathryn Woodcock 839
 3 Andover/Overton 124  
 4 Barnet & Shaftesbury Barnet Harriers 106  
July 4th - Match 4 - 2 (full results)
 1 Yeovil Olympiads 241 Matt Dore-Weeks 736
 2 Oxford City AC 181 Georgia Silcox 760
 3 Highgate Harriers 168  
 4 Ealing, Southall & Middlesex 107  
July 4th - Match 4 - 3 (full results)
 1 Harrow 225 Joseph Lister 865
 2 City of Plymouth/Erme Valley/Tavistock 167 Fiona Brown 844
 3 Winchester 156  
 4 Hillingdon AC 125  
July 4th - Match 4 - 4 (full results)
 1 Newbury 206 Dean Storry 794
 2 Woking 198 Clare Maurer 851
 3 Epsom & Ewell Harriers 163  
 4 Worthing 155  
August 15th - Match 5 - 1 (full results)
 1 Yeovil Olympiads 198 Glenn Etherington 844
 2 Hillingdon AC 184 Eva Mack 781
 3 Worthing 149  
 4 Andover/Overton 135  
August 15th - Match 5 - 2 (full results)
 1 Woking 232 Nick Percy 929
 2 Highgate Harriers 181 Lindsey Jonker 797
 3 City of Plymouth/Erme Valley/Tavistock 146  
 4 Barnet/Shaftesbury Barnet 101  
August 15th - Match 5- 3 (full results)
 1 Harrow 207 Rob Sutherland 890
 2 Oxford City AC 182.5 Karen Jean-Francois 862
 3 Newbury 178.5  
 4 Wycombe Phoenix Harriers 165  
August 15th - Match 5 - 4 (full results)
 1 Radley AC 234 Jack Messenger 795
 2 Ealing, Southall & Middlesex 178 Diana Norman 799
 3 Winchester 146  
 4 Epsom & Ewell Harriers 138